De uitslag is binnen en jawel, onze vrijeversmedewerkers vielen met donderend geraas in de prijzen.
De winnaar van de derde Driek van Wissen Sonnettette Competitie van Dagblad van het Noorden is Ben Hoogland 

Uit 174 inzendingen werd zijn sonnettette, hier al eerder gepubliceerd, gekozen als het beste en meest in de sfeer van Driek, die vandaag 70 jaar zou zijn geworden.
De jury, bestaande uit Ivo de Wijs, Michèl de Jong, Marjo van Dijken en de winnaar van vorig jaar Gezienus van Omvlee, wees als prijswinnaars verder aan: Wim Tissingh, Daan de Ligt, Hans Mooi, Arjan Keene, Frank Fabian van Keeren, Anne Doornbos, Niels Blomberg en Coenraedt van Meerenburgh.
Namen waarvan de meeste hier niet onbekend zijn.
De personen die zich achter die namen verschuilen feliciteren wij met het gewonnen boek van Jean Pierre Rawie.
Het is de eerste bundel vrije verzen, in de stijl van Nico Dijkshoorn, van de  beschermheer van de Sonnettette Competitie. Allemaal van harte!
 
 

Log in

Gebruikersnaam en wachtwoord:

Zoeken

Forum Recent

Uit het archief

Schorseneren en prei



Dit jaar is voor de boeren nog het droogst.
De knolraap, schorseneren, lof en prei
verslensen in hun rijen, zij aan zij.
2018 biedt een schrale oogst.

Mijn dorre grond gooit echter hoge ogen
bij opgetogen drone-archeologen.


Door de droogte van deze zomer werden prehistorische structuren in het landschap plotseling zichtbaar op dronebeelden.
 Link naar krantenartikel.